Mogą być miękkie i twarde, możesz się w nich zapadać lub tonąć w poduszkach, mogą być bardziej eleganckie, bardziej surowe, bardziej szare czy bardziej beżowe. Muszą być nie tylko wygodne ale też wyglądać. Sofa to ozdoba całego salonu, jeden z punktów kulminacyjnych naszego projektu. To waśnie ona podkreśla charakter wnętrza.


Jestem zdecydowanie miłośniczką eleganckich rzeczy a w głowie wizualizuję sobie nowe mieszkanie w klasycznym stylu z nutką nonszalancji. Tutaj nie będę obiektywna, dlatego dzisiaj przedstawię moje wybory.
Zdecydowanie moje top 5 jeśli chodzi o sofy.


 

MINT GRAY SOFA LIVIA 
Klasyczny wzór sofy z drewnianymi elementami, możliwość zamówienia jej w dowolnym kolorze ze wzornika materiałów Mint Grey.
LINK 


ALMI DEKOR kanapa BRUSSEL 
Kanapa dostępna w trzech różnych wersjach kolorystycznych, mnie urzekła nie tylko forma ale również pięknie nity na dole .
LINK 


ALMI DEKOR ALLEN DC
Wybierając tą kanapę do moich top 5 urzekł mnie przede wszystkim mocny, kobaltowy kolor. Lekko nowoczesna forma ale nadal tradycyjne pikowania oparcia to zdecydowanie to, co lubię najbardziej. Zawładnie niejednym salonem !
LINKHOUSE AND MORE kanapa 3os. CHESTERFIELD 
Tego modelu kanapy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. To klasyka, dobrze znamy charakterystyczny model oparcia 😉
LINK 


HOUSE AND MORE SOFA ELSA
Sofa która ma forme zarówno tradycyjna ale też sprawdzi się w bardziej skandynawskim stylu. Przede wszystkim genialnie prosta z istotną jaśniejszą ramówką poszczególnych elementów.
To jedna z takich kanap w której można zapaść w zimowy sen 😉
LINK 

 


Jestem ciekawa jak podobają Wam się moje propozycje ?
Dodaję powyższe strony do ulubionych i niech grzecznie czekają na nowe mieszkanie 😉